fbpx

10 apsėstų pilių, į kurias per daug baisu įeiti


Visame pasaulyje yra tūkstančiai apsėstų vietų, bent jau daugelis turizmo tarnybų nori, kad jūs manytumėte, jog šias vietoves visiškai apsėdę vaiduokliai ir piktosios dvasios. Kai kurios šiame sąraše nurodytos pilys buvo žinomos dėl apsėdimų, o kai kurie žmonės net salėse ir įvairiuose kambariuose užfiksavo vaiduokliškų pasirodymų ir įvykių. Nepaaiškinami garsai, trikdantys žvilgsniai ir dar daugiau, atbaido daugelį žmonių. Čia yra dešimt labiausiai apsėstų pilių visame pasaulyje.

Frankenšteino pilis, Vokietija

Frankenšteino pilis išgarsėjo nuo tada, kai pasakos iš gotikos romano tapo taip beprotiškai žinomos. Tarptautinė vaiduoklių medžiotojų komanda įrodė, kad šiose salėse vyksta paranormalūs dalykai.

Šuolio pilis, Airija

Šuolio pilis, kurią XIII amžiuje pastatė Airijos O’Bannon klanas, turi ilgą, kruviną praeitį. Pilies koplyčioje, vadinamoje Kruvinąja koplyčia, žiauriai pratrūkus žmogžudystėms, pilis buvo naudojama kaip kalinių laikymo vieta ir mirties bausmės vykdymo vieta.

Zvikovo pilis, Čekija

Zvikovo pilis yra viena iš svarbiausių ir istoriškiausių ankstyvosios gotikos pilių visoje Čekijoje. Žinoma, kad vyksta laukiniai įvykiai, įskaitant nenuspėjamą gyvūnų elgesį, savaiminius gaisrus ir daugybę paranormalių medžioklių.

Mooshamo pilis, Austrija

Mooshamo pilis pastatyta netoli XII a. Pabaigos, turi brangią ir nerimą keliančią praeitį, nes tūkstančiai jaunų moterų buvo įvykdytos mirties bausmės dėl raganavimo. Teigiama, kad tai buvo ir vilkolakių prieglobstis.

Brano pilis, Rumunija

Manoma, kad Brano pilis yra baisiausia stovinti pilis visame pasaulyje. Bramo Strokerio romanas „Drakula“ buvo pastatytas šioje vietoje, nes Vladas Impaleris arba Vladas Drakula visą savo gyvenimą gyveno pilyje.

Akershus pilis, Norvegija

Akershus pilis pastatyta XIII amžiuje siekiant apsaugoti Norvegijos Oslą, yra pati baisiausia vieta šalyje. Pilis tarnavo kaip kalėjimas, kuriame mirė daugybė žmonių. Naciai pilyje vykdė mirties bausmę.

Charleville pilis, Airija

Ši gotikinė pilis, Charleville pilis Airijoje, yra labiausiai apsėstas pastatas šalyje. Jis buvo rodomas keliuose realybės televizijos serialuose apie paranormalumą ir teigė, kad nuo 1861 m. jį persekioja Harriet, Charleville’io dukra.

Franklino pilis, Ohajas

Franklino pilis Cleveland mieste, Ohajo valstijoje, turi blogą reputaciją. Yra keletas paslėptų praėjimų ir kambarių, įskaitant spąstų duris, vedančias į niekur einantį tunelį. Kai kuriuose kambariuose buvo rasta dešimtys žmonių kūdikių griaučių.

Erasmus pilis, Pietų Afrika

„Erasmus“ pilis, žinoma kaip „Die Spookhuis“ arba „Haunted House“, iš esmės liūdnai pagarsėjusi dėl vaiduoklių pastebėjimų ir lankytojų patirtų paranormalių reiškinių. Pilis atvira visuomenei ekskursijoms ir susibūrimams, nes per daug žmonių patyrė skaudžius įvykius.

Beaumario pilis, Velsas

Beaumario pilis yra vienintelis didžiausias koncentrinio planavimo pilyje pavyzdys. Šventa viduramžių pilis, esanti šiauriniame Velse, buvo pastatyta 1330 m. Garso įrašymo aparatūra iš niekur nieko skleidė keistus aidus ir giedojimus. Visada jaučiamas klastingas vienatvės jausmas.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
15
hate
confused confused
3
confused
fail fail
24
fail
fun fun
21
fun
geeky geeky
18
geeky
love love
9
love
lol lol
12
lol
omg omg
3
omg
win win
24
win
evy

Comments

comments