fbpx

10 beprotiškų nelaimingų atsitikimų, nutikusių kuriant filmus


Dideli filmo biudžetai paprastai reiškia dideles nustatytas vietas ir panašius į gyvenimą efektus. Šių triukų ir efektų fiksavimui visada yra šiek tiek pavojaus ir, nors dauguma jų praeis lengvai, be kliūčių, kai kurie filmų kūriniai patiria neįtikėtinų nelaimingų atsitikimų. Nuo dėl netinkamo elgesio su gyvūnais, kai aktoriai buvo gabenami į ligoninę iki, net mirtinų įvykių, šios avarijos galėjo likti nepastebėtos, kai jūs mėgavotės filmu namuose. Galite pastebėti, kad jūsų mėgstamiausias filmas pateko į mūsų 10 beprotiškų nelaimingų atsitikimų, įvykusių filmavimo metu, sąrašą.

Saulėlydžio zona: filmas

Filmuojant sceną, kurios pagrindą sudarė Vietnamo mūšis, sraigtasparnis netyčia sudužo ten, kur rotorius nuvirto Vic Morrow ir vaikų aktorių My-ca Dinh Le bei Renee Shin-Yi Chen dėka. Režisierius Johnas Landis buvo nusiųstas teismui dėl įvykio, tačiau užfiksuotą filmuotą medžiagą liudijusi žiuri tikėjo, kad Landisas neketino kenkti žmonėms.

Varnas

Aktorius Brandonas Lee, Bruce’o Lee sūnus, filmavosi „The Crow“, kai šleifas buvo netinkamai pastatytas per sceną, kurioje Brando Lee veikėjas buvo nušautas. Rezultatas kainavo Brandono Lee gyvybę.

Užkariautojas

91 įgulos narys, įskaitant aktorių Johną Wayne’ą, susirgo vėžiu. Daugelis manė, kad ekipažas susirgo vėžiu filmuodamas filmą „Užkariautojas“, kuris buvo netoli radioaktyvių bandymų vietos.

xXx

Dvigubas Vin Dieselio triukas, Harry L. O’Connor’as filmavo sceną, kurioje jis turėjo repetuoti liniją ir nusileisti povandeniniame laive. Tačiau kaskadininkų metu jis dideliu greičiu trenkėsi į tiltą ir akimirksniu buvo žuvo. Scena nebuvo naudojama, bet buvo suredaguota paskutinėmis sekundėmis prieš darant triuką paskutiniam Harry L. O’Connoro darbui.

Perl Harboras

Filmuojant „Pearl Harbor“, kaskadininkų lėktuvas atsitrenkė į palmę ir sudužo. Pilotas atsigavo ir scena buvo pabaigta.

Paskutinis sezonas

Vaizdo kameros specialistas Rolandas Schlotzhaueris sraigtasparnyje užfiksavo žaidimo sceną, kai smogė į elektros linijas ir taip pataikė į sraigtasparnį. Visi jame ir operatorius išgyveno.

Muškietininkų sugrįžimas

Aktorius Roy Kinnear’as filmavo sceną, jodamas ant žirgo, kai nukrito. Rezultatas buvo sulaužytas dubuo, tačiau kitą dieną Roy Kinnear’ą ištiko mirtinas širdies priepuolis. Dėl šios mirties filmo režisierius baigė karjerą.

Įniršis

Filmuodami Oksfordšyre, kaskadininkai ruošėsi mūšio scenai, kai žmogaus petį iš tikrųjų pervėrė strėlė.

Thor: tamsusis pasaulis

Jaimie Alexander sunkiai krito, kai per sceną nuslydo nuo metalinių laiptų. Kritimas sukėlė šlaunies lūžį, skilusį slankstelį, peties išnirimą ir raiščių plyšimą. Filmavimas buvo atidėtas mėnesiui, kad ji pasveiktų.

Hobitas

„The Hobbit“ filmavimo metu keli gyvūnai buvo nužudyti ir sužeisti. Mirtys svyravo dėl smegduobės, blogų nestabilių ar visiškai neprižiūrimų gyvūnų, kurie nužudė ar sutrypė kitus gyvūnus, sąlygų.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
24
hate
confused confused
12
confused
fail fail
3
fail
fun fun
30
fun
geeky geeky
27
geeky
love love
18
love
lol lol
21
lol
omg omg
12
omg
win win
3
win
evy

Comments

comments