fbpx

10 greičiausių sausumos gyvūnų


Ar galite atspėti greičiausią sausumos gyvūną pasaulyje? Laukinėje gamtoje greitis yra viena iš svarbiausių išgyvenimo priemonių.
Jei būtumėte vienas iš lėčiausiai gyvūnų pasaulyje, tada jūs turite būti pakankamai protingas pergudrauti savo plėšrūnus. Greičiausiai gyvūnai pasaulyje turi aiškų pranašumą.

Hieninis šuo

Hieninis suo 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Hieninis šuo vadinamas dar keliais vardais, tokiais kaip puošnus vilkas ir dažytas šuo. Jis gali pasiekti greitį iki 45 mylių per valandą, tai būtų 72 kilometrai per valandą.

Briedis

briedis 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Neleisk, kad jo dydis apkvailintu antra didžiausia elnių rūšis, briedis gali pasiekti greitį iki 45 mylių per valandą tai būtų 72 kilometrai per valandą.

Kaliforninis kiškis

kaliforninis kiskis 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Prisimeni tą pasaką apie kiškį ir vėžlį? Net jei tai tik pasakėčia yra tiesa, kad greitai gali bėgti kalifornijos triušis. Šie maži vyrukai gali įveikti savo plėšrūnus esant 45 mylių/h 72 kilometrų per valandą greičiui per šuolių ir zigzagų derinį. Jis gali peršokti net įspūdingą 3 metrų į vieną pusę.

Liūtas

liutas 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Šie galingi katinai yra antra pagal dydį gyva katė ir gali pasiekti maksimalų greitį iki 80 kilometrų per valandą.

Elniaožė gazelė

elniaoze gazele 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Indijos žemyne kilusi antilopė buvo priskirta “Tarptautinės gamtos apsaugos sąjungos” išsaugojimo ir yra paskutinė Antilopės genties rūšis. Antilopės gali išvystyti 50 mylių per valandą 80 kilometrų per valandą, šias antilopes medžioja laukinės katės ir vilkai.

Antilopės gnu

antilopes gnu 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Antilopės, dar žinomas kaip gnu, atrodo didesnis ir lėtesnis nei įprasta antilopė, tačiau gali pasiekti maksimalų greitį iki 50 mylių per valandą, tai būtų 80 kilometrų per valandą.

Kvorteris

kvorteris 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Šių kvorterių greitis buvo užfiksuotas 55 mylių / h 88 kilometrų per valandą greičiu.

Šoklioji gazelė

soklioji gazele 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Šoklioji gazelė gali pasiekti greitį iki 62 mylių per valandą, tai būtų 100 kilometrų per valandą.

Šakiaragis

sakiaragis 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Tiesą sakant, nėra tikslaus matuojamo didžiausio antilopės greičio, tačiau jis buvo užfiksuotas esant 98 kilometrų per valandą greičiui ir rodo, kad jis iš tikrųjų gali bėgti greičiau. Kadangi jame yra didesni gyvybiškai svarbūs organai, tokie kaip plaučiai ir širdis, jis gali išlaikyti šį žaibo greitį ilgiau nei gepardas.

Gepardas

gepardas, 10 greičiausių sausumos gyvūnų

Gepardas yra greičiausias sausumos gyvūnas pasaulyje ir gali pasiekti greitį iki 70 mylių per valandą, tai būtų 112 kilometrų per valandą. Gepardas gali įveikti atstumą iki 500 m ir per penkias sekundes įsibėgėti nuo 0 iki 62 mylių per valandą (geriau nei dauguma sportinių automobilių).


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
6
hate
confused confused
24
confused
fail fail
15
fail
fun fun
12
fun
geeky geeky
9
geeky
love love
31
love
lol lol
3
lol
omg omg
27
omg
win win
17
win
Erikas

Comments

comments