fbpx

10 keisčiausių darbų pasaulyje


Galvodami apie profesijas ir būsimas darbo vietas, visada galvojame apie gydytojus, teisininkus, mokytojus ir pan. Anot žurnalo „Forbes“, JAV yra apie 53 milijonai laisvai samdomų darbuotojų, kurie sudaro apie 33% visos darbo jėgos. Jų skaičius sparčiai išaugo per pastaruosius du dešimtmečius, ir buvo žinoma, kad laisvai samdomi darbuotojai yra labiau patenkinti savo darbu, nes jie dirba iš meilės ir aistros. Laisvai samdomų darbuotojų pozicijos šiais laikais taip pat dažnai būna, nuo fotografų iki rašytojų. Tačiau vis dar yra nemažai darbų, apie kuriuos niekada negalvotumėte, ir mes juos įtraukėme į dešimties keisčiausių darbo vietų pasaulyje sąrašą, pateiktą žemiau.

Raukšlių lygintojai

Raukšlių lygintojo užduotis yra išlyginti batų raukšles, naudojant tik rankinę geležį ir karšto oro džiovintuvą. Pagrindinis jų tikslas – kad batai atrodytų blizgūs, nauji ir be raukšlių. Tai yra patobulinta profesionalių batų blizgiklių versija, išskyrus tai, kad jie ne blizgina batus, bet lygina juos. Jų numatomos metinės pajamos siekia nuo 19 000 iki 49 000 USD.

Žmonės manekenai

Jei trokštate greitų ir gerų pinigų, galbūt norėsite pamėginti žmogaus manekeno verslo sritį. Žmonėms manekenams mokama apie 100 USD per valandą. Uždarbis yra gana didelis, nes darbas reikalauja gana daug – tai reiškia, kad reikia nejudėti tam tikrą laiką, o tai užduotis, kurios daugelis negali atlikti. Šis darbas yra atrodyti manekenu kelias valandas ir tikrai nėra skirtas žmonėms, kuriems tai būtų nuobodu.

Profesionalūs miegotojai

Tai skamba kaip geriausias darbas pasaulyje – miegoti ir gauti užmokestį už tai, kas gi paneigtų šį darbą? Viešbučiai moka žmonėms, kad išbandytų lovas ir tada rašytų ataskaitas apie savo patirtį, kad sužinotų, ar jų svečiams siūlomos paslaugos atitinka standartus. Reikalavimai yra gana paprasti – laisvai mokėti valstybinę viešbučio kalbą ir pamiegoti. Skelbimai apie tokias darbo pozicijas vis dar yra gana reti, tačiau kol kas jūs taip pat galite pasirinkti medicinos studijas ir pasisamdyti gydytojus bei tyrėjus, kad padėtų mokytis miego.

Sekso žaisliukų bandytojai

Jei jaučiatės avantiūristais, galite pradėti sekso žaislų bandymo karjerą, kuri per metus išmoka maždaug 39 000 USD. Privalumas yra tai, kad galite dirbti iš namų, taip pat galite gauti daugybę nemokamų žaislų, apatinio trikotažo ir gaminių, skirtų užpildyti specifines fetišo nišas. Sekso žaislus gaminančios įmonės samdo žmones išbandyti savo gaminius, kad patikrintų ar jie veiksmingi, ir ar ketina gerai parduoti.

Profesionalūs lovų šildytojai

Kita puiki miego karjera yra profesionalūs lovų šildytojai. Šį darbą atlieka žmonės vilkintys specialius miegmaišius, ir guli lovoje, kad ši sušiltų prieš svečiams atvykstant apsistoti į viešbutį. Tokia praktika iki šiol buvo taikoma tik „Holiday Inn“ viešbučiuose, nes manoma, kad šiltoje lovoje miegantys žmonės turi geresnes galimybes gerai išsimiegoti.

„Pagirių padėjėjai“ vakarėlių valytojai

„Pagirių padėjėjai“ vakarėlių valytojai uždirba 20 USD vienam kambariokui, pasirodydami vietose, kur vyko vakarėliai, kuriuose buvo vartojami dideli alkoholio kiekiai. Jie pasirodo ryte po vakarėlio, padėdami išgydyti pagirias, pateikdami burritos ir Gatorade bei išvalydami visą netvarką, kurią šventės dalyviai paliko. „Pagirių padėjėjai“ valytojų įkūrėjas Marcas Simonsas pradėjo valydamas vakarėlių namus už papildomus pinigus ir suprato, kad gali pradėti verslą, nes žmonės visada rengia vakarėlius ir jie patys niekada nenori išvalyti didžiulės netvarkos.

Žmonės žadintuvai

„Daily Wake Up Call“ yra įmonė, kuri gali padėti jums pabusti kiekvieną rytą, paskirdama jums tikrą gyvą žmogų, kuris jus pažadins. Žmonės žadintuvai skambina jų „viršininkams“, kad pažadintų juos ir primintų apie jų kasdienes užduotis ir tvarkaraščius. Bendrovė pasirinko gana pelningą sritį, leidžiančią jiems užsidirbti pinigų iš kitų žmonių užimtumo. Ir kaip sunku gali būti paskambinti žmonėms kiekvieną rytą ir pasakyti jiems savo dienos užduotis?

Dažų džiūvimo stebėtojai

Tai yra vyras iš JAV, vardu Keith Jackson, kurio darbas yra visą dieną spoksoti į sienas ir žiūrėti, kaip dažai nudžiūsta. Jis pradėjo tai daryti būdamas šešiolikos ir dabar dirba daugybėje kompanijų, norėdamas išsiaiškinti kokie dažai greičiausiai džiūsta, kiek užtrunka kol išdžius skirtingi dažai, ir įvertins kada dažai išdžius. Jis, be abejo, visą dieną nežiūri į sieną, o tuo tarpu atlieka bandymus naudodamas mikroskopus, kad geriau pažintų dažus.

Profesionalūs apsikabintojai

Profesionaliems apsikabintojams dažniausiai yra mokama už tai, kad apsikabintų žmogų. Didžiausia apsikabintojų rinka yra Japonijoje, kur jaunuoliai yra gana apatiški dėl meilės ir santuokos, o susitelkia ties savo karjera, todėl jiems kartas nuo karto norisi pasimėgauti apsikabinimu. Žurnalo „Vice Magazine“ dokumentinis filmas apie meilės industriją Japonijoje atrado, kad profesionaliems apsikabintojams mokama papildomai, kad jie atliktų tokias papildomas užduotis kaip papuošimas drabužiais, pagal žmogaus charakterį atspindinčius atvaizdus, ir kliento ausų valymas.

Profesionalus stovėtojas eilėje

Jei jums greitai nepasidaro nuobodu ir jūs neprieštaraujate kelias valandas stovėti vienoje vietoje, turėtumėte apsvarstyti profesionalaus eilės stovėtojo karjerą. Darbą sudaro stovėjimas eilėje su kitais žmonėmis, už maždaug 36 USD per valandą. Didžiausia eilių stovėjimo pramonė yra Kinijoje, kur gana įprasta pusę dienos stovėti banko linijoje.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
12
hate
confused confused
31
confused
fail fail
21
fail
fun fun
18
fun
geeky geeky
15
geeky
love love
6
love
lol lol
9
lol
omg omg
30
omg
win win
21
win
evy

Comments

comments