fbpx

10 keisčiausių vaisių, kuriuos kada nors pamatysite


Tikriausiai ant pirštų galite suskaičiuoti, kokias vaisių rūšis per visa laiką suvartojote, tai yra gerai. Tame nėra nieko blogo. Tačiau kai kurie žmonės didžiuojasi bandydami naujus, unikalius maisto produktus iš viso pasaulio. Vaisiai yra vienas iš tokių maisto produktų, kuriuos žmonės mėgsta pačiupinėti bei paliesti rankomis. Daugybė šalių augina savo vaisių rūšis, kurios tada parduodamos tik vietinėse rinkose. Jei jums pasisekė, kai kurie iš šių vaisių taip pat bus parduodami tarptautinėje rinkoje, todėl jais gali naudotis daugiau žmonių. Čia yra dešimt keisčiausių vaisių, kuriuos mes kada nors matėme.

Rambutanas

Rambutanas,

Rambutano gimtoji vieta yra Indonezija ir ko gero viena geriausiai žinomų vaisių rūšių visoje Pietryčių Azijoje. Visiems, gyvenantiems vakaruose, pasisekė, nes tai nėra įprastas vaisius, parduodamas atviroje rinkoje.

Kriaušinė bligija

Kriaušinė bligija ,

Kriaušinė bligija kilo Vakarų Afrikoje, bet vėliau buvo parvežtas į Jamaiką, vergų prekyba. Šiandien keistai atrodantys vaisiai tapo pagrindiniu Karibų virtuvės patiekalu. Tie, kurie lankosi salose atostogaudami, turi daug geresnes galimybes tai išbandyti.

Džekfrutas

Džekfrutas ,

„Džekfrutas“, kuris kartais vadinamas tiesiog „Džeku“, yra didžiausias medžių užaugintas vaisius visame pasaulyje. Šie neoniškai žali vaisiai turi šerius primenančius daiktus, juosiančius jų išorinę odą, ir suteikia jiems akinančią išvaizdą.

Budos ranka

Budos ranka,

Budos ranka, arba geriau žinoma kaip pirštų citrina, įvairiose Azijos šalyse dažnai naudojama kaip kvepalų aromatas, vaistas ar atliekant įvairius ritualus visose šalyse. Dėl nelyginės išvaizdos jis tampa pastebimas daugumai.

Licėjus

Licėjus,

Licėjaus vidus yra labiau šokiruojantis nei jo išorinė oda. Tik Kinijoje gimę vaisiai per pastaruosius 2 000 metų buvo auginami visoje šalyje. Vaisiai pasižymi dygliuotu savo vidumi.

Lanksčioji mauricija

Lanksčioji mauricija,

Lanksčioji mauricija gyventojai dažnai naudojasi Pietų Amerikoje aliejui, uogienėms, ledams ir kartais net vynui gaminti. Dėl savo įvairialypės prigimties vaisiai plačiai paplito po pietus esančiose šalyse.

Vėlyvasis citrinmedis

Vėlyvasis citrinmedis,

Vėlyvasis citrinmedis pasižymi įdomia spalva ir tekstūra. Kai kuriose Azijos šalyse žinomos kaip kaffiro citrinmedis, dauguma jas vadina tik Makruto citrina, nes kai kurios kafyras gali įžeisti. Išorinė oda yra nelygi ir sukietėjusi.

Peruvinė anona

Peruvinė anona,

Peruvinė anona kartais vadinama ledų vaisiais, nes vidinė minkštimo struktūra yra panaši į pieno pagrindu pagamintą desertą. Garsusis rašytojas Markas Tvainas šį Pietų Amerikos vaisių apibūdino kaip vieną skaniausių žmonėms žinomų vaisių.

„Romanesco“ brokoliai

„Romanesco“ brokoliai,

„Romanesco“ brokoliai gali atrodyti kaip daržovių rūšis ir kartais netgi vadinami brokoliais, tačiau iš tikrųjų tai yra vaisiai kilę iš Italijos. Dėl unikalios tekstūros, formos ir išvaizdos jis išsiskiria iš beveik visų kitų žinomų pasaulio vaisių rūšių.

Pandanas

Pandanas,

Pandanas ilgą laiką buvo naudojamas kaip pagrindinis Mikronezijos gyventojų mitybos šaltinis. Vaisiai naudojami labai įvairiai, įskaitant maisto gaminimą ir kaip dantų valymo siūlą.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
30
hate
confused confused
18
confused
fail fail
9
fail
fun fun
6
fun
geeky geeky
3
geeky
love love
25
love
lol lol
27
lol
omg omg
18
omg
win win
10
win
Erikas

Comments

comments

Pasirinkite formatą
asmeninė viktorina
Klausimų serija, kuria ketinama atskleisti kažką apie asmenybę
Trivia viktorina
Klausimai su teisingais ir neteisingais atsakymais, kuriais siekiama patikrinti žinias
Apklausa
Balsavimas dėl sprendimų priėmimo ar nuomonių nustatymo
Istorija
Suformatuotas tekstas su įterpimais ir vaizdais
Sąrašas
Klasikiniai interneto sąrašai
Atidarytas sąrašas
Pateikite savo straipsnį ir balsuokite už geriausią pateikimą
Reitinguotas sąrašas
Įjungtas balsavimas, geriausio straipsnio nusprendimas
Meme
Įkelkite savo vaizdus, kad galėtumėte sukurti pasirinktines memes
Video
Youtube, Vimeo arba Vine Embeds
Paveiksliukas
Nuotrauka arba GIF
Gif
GIF formatas