fbpx

10 unikalių įgūdžių ir talentų, kurie iš tikrųjų yra nenaudingi


Įsivaizduokite, kad turite įgūdžių, kurių neturi niekas kitas pasaulyje? Argi tai nebūtų nuostabu? Daugybė asmenų yra nepaprastai gabūs visame pasaulyje, tačiau tik nedaugelis turi išties retų gabumų. Vis dėlto ne visi įgūdžiai yra naudingi. Galimybė ištverti didžiulį skausmą ar turėti fotografinę atmintį yra įgūdžiai, kuriuos norėtų turėti bet kuris asmuo. Šiame sąraše gausu retų įgūdžių ir talentų, kurie nėra naudingi ir, nepaisant to, kad yra unikalūs, tik kartais pravers.

110 decibelų burpas

Paul Hunnas gali padaryti garsiausią pasaulyje burpą. Nepaisant to, kad tai yra pasaulio rekordas, tai iš tikrųjų gana erzinantis įgūdis.

Nosies naudojimas norint groti du instrumentais

Claire Hawes buvo viena iš labiausiai apkalbamų „Britain’s Got Talent“ atlikėjų. Ji iš tikrųjų gali groti dviem instrumentais nosimi. Nepaisant to, kad ji kuria puikią muziką, turinti šį įgūdį ji iš tikrųjų atrodo gana keistai ir tai nėra tiksliai tas įgūdis, kurios „Wonder Woman“ pavydėtų.

Kūno pralindimas per teniso raketę

Kapitonas Frodo yra profesionalus kontoristas, kuris yra šaunus. Tačiau jo mėgstamiausias triukas yra jo kūno pralindimas per teniso raketę. Tai reikalauja daug darbo, bet neturi kitos rimtos paskirties.

Pieno purškimas iš akių

Ar jūs kada nors norėjote išpurkšti pieną iš akių? Ar net žinojai, kad tai įmanoma? Matyt, kad taip yra, ir Ilkeris Yilmazas tai gali padaryti gana lengvai. Tiesiog laikykis atokiau nuo jo, kai tik rankose jis turi pieno taurę.

Super akių vokai

Turėti nepaprastą jėgą yra nuostabu, tačiau turėti labai stiprius vokus yra visai kas kita. Xie Zhongcai iš Kinijos turi tokius stiprius akių vokus, kad iš tikrųjų gali su jais traukti mašiną. Gal kitą kartą, kai užstrigsite ir jums prireiks vilkimo, pagalvosite apie Xie.

Didelė burna

Daugelis žmonių vartoja terminą „didelė burna“ kaip įžeidimą. Francisco Domingo Joaquimui tai iš tikrųjų yra komplimentas. Jis turi tokią didelę burną, kad joje gali tilpti visa kolos skardinė.

Tampri oda

Puiku turėti odą, kuriai nereikia priežiūros. Tačiau turi būti gana keista turėti odą, kurią galima ištempti per 6 colius. Šis retas sugebėjimas yra Garry Turneris iš JK, dar žinomas kaip „Stretchy Skin Man“. Jis tikrai negali daug nuveikti su oda, tačiau gali ją daug ištempti.

Atryti viską

Xia Mei savo gyvenime niekada nereikės patirti pagirių. Taip yra todėl, kad jis yra vienas iš nedaugelio žmonių pasaulyje, kuris gali beveik viską atryti, ką suvalgė. Raskite „Xia“ internete.

Nenugalimas tarpkojis

Yong Hsueh yra vienintelis žmogus pasaulyje, kuris iš tikrųjų mėgaujasi tuo, kai tai atsitinka, ir jis jums pasakys, kad nejaučia jokio skausmo tarpkojo srityje. Dėl tam tikrų priežasčių jis turi tarpvietę iš plieno ir jūs galite pataikyti jam tiek kartų, kiek norite, jo nepažeisdami. Vienintelis šio sugebėjimo panaudojimas yra šiuolaikiškas streso slopintuvas moterims.

Tobulo apskritimo piešimas

Aleksandras Overwijkas iš tikrųjų per mažiau nei sekundę gali nubrėžti tobulą apskritimą laisva ranka. Vienintelis dalykas, galintis įveikti jo galias, yra kompasas.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
6
hate
confused confused
24
confused
fail fail
15
fail
fun fun
12
fun
geeky geeky
9
geeky
love love
30
love
lol lol
3
lol
omg omg
24
omg
win win
15
win
evy

Comments

comments