fbpx

„Borneo Earless” atstovai primena drakonus ir yra „Šventojo Gralo“ driežų rūšis


Pasaulinėje roplių entuziastų bendruomenėje vadinama „Šventuoju herpetologų gralu“, nes apie juos tiek mažai žinoma, o ypač retų driežų gimtinė yra Borneo sala ir jie koncentruojasi žemumų atogrąžų miškuose prie upių.

Iki šiol mokslininkai ir kolekcionieriai nuo 1877 metų šios rūšies driežų rūšies pagavo mažiau nei šimtą egzempliorių. Jų mokslinis vardas yra Lanthanotus borneensis (pažodžiui, „paslėpta ausis nuo Borneo“, pavadinta dėl to, kad juose nėra išorinių ausų angų).

Jie retai matomi, nes jie aktyvūs tik naktį. Jų neįprasta išvaizda, dėl kurios jie tampa nelegalios prekybos laukiniais gyvūnais objektais, ir jautrumas stabiliai 26–28 laipsnių temperatūrai (79–82 ° F) pabrėžia nelaisvės veisimo programos svarbą.

Praėjusį spalį Prahos zoologijos sode buvo parodyti penki naujai gimę, ausų neturintys driežai, pristatyti kaip Europos veisimo programa, kuria siekiama padidinti naktinių roplių, kurie retai būna laukiniai, skaičių.

Driežai, paprastai yra maždaug 20 centimetrų (7,87 colio) ilgio, nebuvo eksponuojami ir zoologijos sodo pareigūnai tikisi, kad ateinančiais mėnesiais išsivystys dar keli kiaušiniai.


Patiko tai? Pasidalinkite su draugais!

Kokia jūsų reakcija?

hate hate
18
hate
confused confused
6
confused
fail fail
27
fail
fun fun
24
fun
geeky geeky
21
geeky
love love
13
love
lol lol
15
lol
omg omg
6
omg
win win
27
win
evy

Comments

comments